HİZMET POLİTİKASI

Tanımlar

“antalyailan.info” : Yalnızca Antalya iline hizmet veren iş arama motoru.

“Hizmetler” : antalya ilan  tarafından üretilen her türlü yazılım uygulamaları, fiziksel reklam materyalleri.

“Yasal Dayanak” : Özel İstihdam Büroları Genelgesi (2016/1)’nin “Kurumdan İzin Alınmasını Gerektirmeyecek Durumlar” başlıklı 2.10 maddesi (2.) bendi olan “İş arama motoru veya seri ilan şeklinde olup; başvur butonu, üyelik sistemi ya da herhangi bir kayıt işlemi olmaksızın açık işlerle ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak veren internet sitelerinin kurumdan izin belgesi almasına gerek bulunmamaktadır.”

Temel Şartlar

Hizmetlerimizi kullanmanız, sizin ve antalyailan.info arasındaki işbu belgedeki şartları kabul ettiğiniz ve hizmetlerimizi kullanımınız boyunca da bu şartlara(zamanla değiştirilebilecek bu şartların son hali dahil) bağlı kalacağınız anlamına gelir.

Hizmetlerimiz, YASAL DAYANAK çerçevesinde olup;
– Üyelik sistemi bulunmamaktadır,
– İş arayanlardan herhangi bir kayıt yada başvuru alınmamaktadır,
– İş ilanlarında “BAŞVUR” butonu bulunmamaktadır.

Hizmetlerimiz, günden güne yeni ek uygulamalar ile gelişecektir. Her bir yeni ek uygulama için ek şartlar uygulanabilir. Ek şartlar, yeni ek uygulama ile birlikte size bildirilir ve bu ek şartları kabul ederek yeni uygulamayı kullanmanız halinde, sizinle yaptığımız bu sözleşmenin bir parçası olur.

Hizmetlerimizi kullanımınızdan ve hizmetlerimize sağladığınız içerikten siz sorumlusunuz. Sağladığınız içerik, diğer antalyailan.info kullanıcıları, internet siteleri ve arama motorları tarafından erişilebilir. Dolayısıyla bilinmesini istemediğiniz veya doğru olmayan içeriği antalyailan.info‘ya göndermeyin.

antalyailan.info, içeriklerin doğruluğunu, güvenirliğini garanti etmez. Bu içeriklerin sorumluluğu ilgili içeriği kullanıma sunan gerçek ve tüzel kişilere aittir. Bu içeriklere güvenip güvenmemek tamamen sizin sorumluluğunuzdadır.

antalyailan.info hizmetlerinden bazıları reklam yoluyla desteklenecektir. Dolayısıyla hizmetlerimizdeki içeriklerde reklamların yayınlanmasını kabul etmektesiniz.

antalyailan.info hizmet şartlarına uymamanız, yasalara aykırı davranmanız veya herhangi bir olumsuz durumun oluşması halinde size hizmet vermeyi durdurabiliriz

Sitenizin başlığı